Najlacnejšie poschodové postele

Ktoré dieťa by neobdivovalo poschodové postele svojich kamarátov? :) Možno by ste deťom poschodovku aj kúpili, no lámete si hlavu nad tým, či ich o pár rokov spoločná poschodová posteľ neomrzí a budú chcieť samostatné detské izbičky? Buďte pokojní, mnohé lacné poschodové postele z masívu pre deti z nášho e-shopu je možné rozdeliť aj na dve samostatné detské postele z masívu. Okrem toho, že sú poschodové postele lacné a predmetom mnohých detských snov, sú aj rozumným nákupným rozhodnutím s výborným pomerom ceny a kvality.

Aj tá najlacnejšia poschodová posteľ je vyrobená z toho najodolnejšieho materiálu, a zároveň ide o detský nábytok, ktorý je šetrný k využitiu priestoru v malej detskej izbe rovnako, ako aj k vašej peňaženke.Tie najlacnejšie poschodové postele nájdete práve v našom e-shope. V ponuke máme jednoduché a lacné kovové poschodové postele, ale aj modernejšie a obľúbené lacné poschodové postele z masívu pre dospelých. V tomto prípade ide o tie isté modely postelí ako sú poschodové postele pre deti, avšak odporúčame vám ich objednať v najväčšom možnom rozmere, ktorý zabezpečí dostatok priestoru na spánok dospelých ľudí.

 

Najpredávanejšie

164
260 1164260
Značky
farba
Rozmer lôžka
Vyhotovenie

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií