Doprava, platba, výnos

Veľký a ťažky tovar, akým je nábytok a matrace, z nášho e-shopu zvyčajne doručujú naši vlastní šoféri. Vďaka čomu zabezpečíme maximálne šetrnú manipuláciu s tovarom a za čo najvýhodnejšiu možnú cenu doručenia. O doručení Vašej objednávky Vás budeme vždy telefonicky informovať.

CENA DOPRAVY

Cena dopravy sa líši v závislosti od váhy tovaru a hodnoty objednávky. Systém cenu za dopravu prepočítava a zobrazuje automaticky.

 DOPRAVA-NOVA-poscho

DOBA DODANIA

Tovar, ktorý je SKLADOM:

- Malý tovar (skladom): spravidla posielame počas ďalšieho pracovného dňa
- Veľký tovar (skladom): dodávame do 7-10 pracovných dní
- Expres kuriér (skladom): do 48 h počas pracovných dní

Tovar, ktorý NIE JE SKLADOM: platí doba dodania, ktorá je uvedená pri produkte, napr. 1-3 týždne, 1-5 týždňov, 4-6týždňov

Platba

Na dobierku: platíte na mieste pri prevzatí tovaru. Poplatok za dobierku je 1,5 €.

Na účet: na č. účtu 2924913079/1100 v Tatra Banke, IBAN: SK0611000000002924913079, Swift: TATRSKBX, pri platbe uveďťe do správy Vaše meno a priezvisko, doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.

Tovar na splátky: pripravujeme, zatiaľ však túto možnosť ešte neponúkame.

Výnos už od 5 eur:

Výnos je spoplatnený podľa ceny výrobku, ktorá zväčša odzrkadľuje aj jeho hmotnosť či veľkosť. Výnos bude realizovaný našim šoférom za pomoci schodiskovej rudly.  Pokiaľ si chcete výnos objednať, stačí to uviesť do poznámky pri objednávke a jeho cena vám bude dopočítaná na faktúre. V prípade otázok nás nevahajte kontaktovať.


Cena výnosu:

  • Tovar do 100 Eur - 5 Eur
  • Tovar do 200 Eur - 7 Eur
  • Tovar do 400 Eur - 10 Eur
  • Tovar nad 400 Eur - 15 Eur

Tovar je prepravovaný našou vlastnou dopravou, aby sme predišli jeho poškodeniu.

Poschodové postele sú dopravované v demonte, tj. rozložený a zabalený v krabiciach. Väčšina tovaru je nadrozmerná, takže jeho preprava kuriérskymi spoločnosťami ani nie je možná. Odporúčame, aby ste na dobu dodania tovaru dohodli aj ďalšiu osobu, ktorá vám ho pomôže prevziať a odniesť (najlepšie 2 dospelé osoby, pretože tovar je nadrozmerný a ťažký). Náš šofér je povinný tovar vyložiť za prvé uzamykateľné dvere, pokiaľ sa jedná o rodinný dom, je ňou brána oplotenia. Pokiaľ sa jedná o bytovku, sú ňou prvé chodbové dvere. 

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií