Doprava, platba, výnos

Doprava

Objednávky do 299 €: cena za dopravu je 10 eur
Objednávky od 300 €: Doprava ZADARMO

Tovar je prepravovaný našou vlastnou dopravou, aby sme predišli jeho poškodeniu.

Poschodové postele sú dopravované v demonte, tj. rozložený a zabalený v krabiciach. Väčšina tovaru je nadrozmerná, takže jeho preprava kuriérskymi spoločnosťami ani nie je možná. Odporúčame, aby ste na dobu dodania tovaru dohodli aj ďalšiu osobu, ktorá vám ho pomôže prevziať a odniesť (najlepšie 2 dospelé osoby, pretože tovar je nadrozmerný a ťažký). Náš šofér je povinný tovar vyložiť za prvé uzamykateľné dvere, pokiaľ sa jedná o rodinný dom, je ňou brána oplotenia. Pokiaľ sa jedná o bytovku, sú ňou prvé chodbové dvere. 

NOVINKA: EXPRES KURIÉR do 48 H

Pokiaľ je tovar SKLADOM, je možné doobjednať si k nemu aj expresné dodanie kuriérom do 48 hodín (počas pracovných dní) za príplatok:

Objednávka nad 300 €: expres kuriér za 20 € 
Objednávka do 299 €: expres kuriér za 30 

Bez expresného dodania bude skladový tovar doručovaný v lehote do 10 pracovných dní.

Objednávky obsahujúce produkty s odlišnou dostupnosťou sú odosielané po naskladnení celej objednávky. Automaticky sa k nim vzťahuje dodacia lehota podľa produktu s dlhšou dobou dodania. Ak už naskladnené produkty potrebujete dodať rýchlejšie, vašu objednávku je nutné rozdeliť do viacerých objednávok. Kontaktujte nás na info@detskapostel.sk.

 

DOPRAVA DO ZAHRANIČIA

Tovar z nášho e-shopu je možné doručiť aj do zahraničia.
Cena doručenia do zahraničia je 20 €
Doručujeme do týchto krajín: Česko, Rakúsko a Maďarsko. Doručenie do iných krajín, než uvádzame, momentálne nie je dostupné. 

Doba dodania

Tovar, ktorý je SKLADOM dodávame:

  • Malý tovar (skladom): spravidla posielame počas ďalšieho pracovného dňa
  • Veľký tovar (skladom): dodávame do 7-10 pracovných dní
  • Večerné doručenie v bratislavskom kraji: doručujeme v etapách 2 x do mesiaca 
  • Expres kuriér: do 48 h (pracovné dni)

Tovar, ktorý NIE JE SKLADOM: 

  • platí doba dodania, ktorá je uvedená pri produkte, napr. 1-3 týždne, 1-5 týždňov, 4-6týždňov

Platba

Na dobierku: platíte na mieste pri prevzatí tovaru, nášmu šoférovi.

Na účet: na č. účtu: 2924913079/1100 v Tatra Banke, IBAN: SK0611000000002924913079, Swift: TATRSKBX, pri platbe uveďte ako variabilný sybol ČÍSLO ZÁLOHOVEJ FAKTÚRY, ktorá vám príde max. do 3 dní od zadania objednávky. Doba dodania sa počíta pri platbe prevodom až od pripísania platby na náš účet.

Tovar na splátky: pripravujeme, zatiaľ však túto možnosť ešte neponúkame.

Výnos:

Pokiaľ potrebujete tovar vyniesť, môžete využiť našu službu výnosu. Výnos je spoplatnený, podľa ceny výrobku, zväčša to odzrkadľuje aj jej hmotnosť či veľkosť, preto čím drahší je nákup, cena výnosu je vyššia. Výnos bude realizovaný naším šoférom za pomoci schodiskovej rudly. Pokiaľ máte otázky neváhajte nás kontaktovať... Pokiaľ si chcete výnos objednať, stačí to uviesť do poznámky pri objednávke, jeho cena vám bude dopočítaná na faktúre:

Cena výnosu:

Tovar do 100 Eur - 5 Eur

Tovar do 200 Eur - 7 Eur

Tovar do 400 Eur - 10 Eur

Tovar nad 400 Eur - 15 Eur

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií