O nás

Na slovenskom trhu sa pohybujeme od roku 2011 a za ten čas sme dokázali našimi projektami obslúžiť viac než 25 000 spokojných zákazníkov. Projekt Poschodovky.sk je elektronický obchod so zameraním na poschodové postele, postele s prístelkou a rozkladacie postele. Sústreďujeme sa na kvalitný nábytok za prijateľné ceny. Všetky poschodovky u nás sú poschodové postele z masívu, pokiaľ pri nich nie je uvedený iný materiál. Tovar máme neustále dopĺňaný a s hrdosťou možeme konštatovať, že máme najväčší výber poschodových postelí v Slovenskej republike. Len u nás nakúpite s Garanciou najnižšej ceny na trhu. Pokiaľ nájdete v inom obchode rovnaký tovar za lepšiu cenu, my vám ho dáme ešte lacnejšie ako naša konkurencia. Aby vám tovar prišiel nepoškodený, snažíme sa všetok tovar rozvážať našou vlastnou dopravou. Prajeme Vám prijemné nakupovanie a pokiaľ by ste mali akýkoľvek problém alebo otázku, neváhajte a obráťte sa na nás cez e-mail alebo našu infolinku. Radi Vám pomôžeme.

Kvôli vašej lepšej vyhľadateľnosti tovaru akým sú poschodové posteleposchodové postele s rozšíreným spodným lôžkomrozkladacie postelevyvýšené posteleposchodové postele s prístelkoumultifunkčné postele a ďalšie, sme sa zaradili do viacerých katalógov, vyhľadávačov a porovnávačov.

Na rozdiel od našej konkurencie sa nehanbíme za naše recenzie a NEMAŽEME ICH! Aj keď sa aj u nás nájde občas nespokojný zákazník, berieme to ako cennú spätnú väzbu a snažíme sa neustále zlepšovať naše služby.

 

Infolinka: 0948 153 665, 043/42 88 659

Informácie o stave objednávky (len mailom): objednavky@detskapostel.sk


Prevádzkovateľ elektronického obchodu je spoločnosť:

 

DETSKAPOSTEL s.r.o.

IČO: 47 429 151, DIČ: 2023887008, IČ DPH SK2023887008, firma je platcom DPH  

So sídlom: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná

 

Sklad tovaru pre osobný odber a korešpondenčná adresa: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná


Informácie o produktoch: info@detskapostel.sk

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií