O nás

Na slovenskom trhu sa pohybujeme od roku 2011 a za ten čas sme dokázali našimi projektami obslúžiť viac než 18 000 spokojných zákazníkov. Projekt Poschodovky.sk je elektronický obchod so zameraním na poschodové postele a postele s prístelkou, rozkladacie postele. Sústreďujeme sa na kvalitný nábytok za prijateľné ceny. Len u nás nakúpite s Garanciou najnižšej ceny na trhu. Pokiaľ nájdete v inom obchode rovnaký tovar za lepšiu cenu, my vám ho dáme ešte lacnejšie ako naša konkurencia. Všetky poschodovky u nás sú poschodové postele z masívu, pokiaľ pri nich nie je uvedený iný materiál. Tovar máme neustále dopĺňaný a s hrdosťou možeme konštatovať, že máme najväčší výber poschodových postelí v Slovenskej republike. Aby vám tovar prišiel nepoškodený, snažíme sa všetok tovar rozvážať našou vlastnou dopravou. Prajeme Vám prijemné nakupovanie a pokiaľ by ste mali akýkoľvek problém alebo otázku, neváhajte a obráťte sa na nás cez e-mail alebo našu infolinku. Radi Vám pomôžeme.

Kvôli vašej lepšej vyhľadateľnosti tovaru akým sú poschodové posteleposchodové postele s rozšíreným spodným lôžkomrozkladacie postelevyvýšené posteleposchodové postele s prístelkoumultifunkčné postele a ďalšie, sme sa zaradili do viacerých katalógov, vyhľadávačov a porovnávačov.

Na rozdiel od našej konkurencie sa nehanbíme za naše recenzie a NEMAŽEME ICH! Aj keď sa aj u nás nájde občas nespokojný zákazník, berieme to ako cennú spätnú väzbu a snažíme sa neustále zlepšovať naše služby.

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií