O nás

Na slovenskom trhu sa pohybujeme od roku 2011 a za ten čas sme dokázali našimi projektami obslúžiť viac než 100 000 spokojných zákazníkov. Projekt Poschodovky.sk je elektronický obchod so zameraním na poschodové postele, postele s prístelkou a rozkladacie postele. Sústreďujeme sa na kvalitný nábytok za prijateľné ceny. Všetky poschodovky u nás sú poschodové postele z masívu, pokiaľ pri nich nie je uvedený iný materiál. Tovar máme neustále dopĺňaný a s hrdosťou možeme konštatovať, že máme najväčší výber poschodových postelí v Slovenskej republike. Aby vám tovar prišiel nepoškodený, snažíme sa všetok tovar rozvážať našou vlastnou dopravou. Prajeme Vám prijemné nakupovanie a pokiaľ by ste mali akýkoľvek problém alebo otázku, neváhajte a obráťte sa na nás cez e-mail alebo našu infolinku. Radi Vám pomôžeme. 

Našim záväzkom je neustále sa zlepšovať. Aby sme našich zákazníkov dokázali obslúžiť čo najlepšie a poskytnúť im oveľa širšiu škálu produktov, ako sú poschodové postele, e-shop poschodovky.sk sa postupne začlení do nášho nového internetového obchodu Wilsondo.sk. E-shop Wilsondo vznikol premenovaním príbuzného internetového obchodu rozpravkovaizba.sk. Na našom novom webe nájdete okrem detského nábytku aj nábytok do spálne, obývačky, predsiene a iné. 

Všetky naše postele v ponuke sú vyrobené výrobcami z EÚ a spĺňajú normy EÚ podľa daných kritérií. Na všetok tovar sa vzťahuje 24 mesačná záručná doba.

Kvôli vašej lepšej vyhľadateľnosti tovaru akým sú poschodové posteleposchodové postele s rozšíreným spodným lôžkomrozkladacie postelevyvýšené posteleposchodové postele s prístelkoumultifunkčné postele a ďalšie, sme sa zaradili do viacerých katalógov, vyhľadávačov a porovnávačov.

Na rozdiel od našej konkurencie sa nehanbíme za naše recenzie a NEMAŽEME ICH! Aj keď sa aj u nás nájde občas nespokojný zákazník, berieme to ako cennú spätnú väzbu a snažíme sa neustále zlepšovať naše služby.

 

Infolinka:02/222 007 01

Informácie o stave objednávky (len mailom): objednavky@wilsondo.sk


Prevádzkovateľ elektronického obchodu je spoločnosť:

 

DETSKAPOSTEL s.r.o.

IČO: 47 429 151, DIČ: 2023887008, IČ DPH SK2023887008, firma je platcom DPH  

So sídlom: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná

 

Sklad tovaru pre osobný odber a korešpondenčná adresa: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná


Informácie o produktoch: info@wilsondo.sk

O vašu spokojnosť a spoľahlivé doručenie sa stará náš tím:

 zamestnanci_poschodovky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie