Informácie o nás

Na slovenskom trhu sa pohybujeme od roku 2011 a za ten čas sme dokázali našimi projektami obslúžiť viac než 18 000 spokojných zákazníkov. Projekt Poschodovky.sk je elektronický obchod so zameraním na poschodové postele a postele s prístelkou, rozkladacie postele. Sústreďujeme sa na kvalitný nábytok za prijateľné ceny. Len u nás nakúpite s Garanciou najnižšej ceny na trhu. Pokiaľ nájdete v inom obchode rovnaký tovar za lepšiu cenu, my vám ho dáme ešte lacnejšie ako naša konkurencia. Všetky poschodovky u nás sú poschodové postele z masívu, pokiaľ pri nich nie je uvedený iný materiál. Tovar máme neustále dopĺňaný a s hrdosťou možeme konštatovať, že máme najväčší výber poschodových postelí v Slovenskej republike. Aby vám tovar prišiel nepoškodený, snažíme sa všetok tovar rozvážať našou vlastnou dopravou. Prajeme Vám prijemné nakupovanie a pokiaľ by ste mali akýkoľvek problém alebo otázku, neváhajte a obráťte sa na nás cez e-mail alebo našu infolinku. Radi Vám pomôžeme.

Kvôli vašej lepšej vyhľadateľnosti tovaru akým sú poschodové postele, poschodové postele s rozšíreným spodným lôžkom, rozkladacie postele, vyvýšené postele, poschodové postele s prístelkou, multifunkčné postele a ďalšie, sme sa zaradili do viacerých katalógov, vyhľadávačov a porovnávačov, nájsť nás môžete na:

www.google.comwww.bing.com www.centrum.skwww.atlas.skwww.zoznam.sk www.pokec.sk 

www.heureka.sk www.sme.sk www.azet.sk www.pesiazona.sk www.najnakup.sk www.pricemania.sk 

www.modrykonik.sk www.mimibazar.sk www.babybazar.sk www.facebook.com www.twitter.com 

www.youtube.com www.seznam.cz a na mnohých ďalších...

 

Na rozdiel od našej konkurencie sa nehanbíme za naše recenzie a NEMAŽEME ICH! Aj keď sa aj u nás nájde občas nespokojný zákazník, berieme to ako cennú spätnú väzbu a snažíme sa neustále zlepšovať naše služby.

 


detskapostel_858

Kontakt

www.poschodovky.sk

DETSKAPOSTEL s.r.o.
Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná
IČO: 47429151
DIČ: 2023887008
IČ DPH SK2023887008


Infolinka: 0948 153 665
043/42 88 659Máme už viac ako 2000 spokojných zákazníkov !!!

Garancia 

najnižšej ceny na Trhu.

Všetko doručujeme vlastnou dopravou, aby k Vám tovar dorazil vporiadku.


banner_trampoliny_detskapostel
banner_seetee_detskapostel