O nás

Na slovenskom trhu sa pohybujeme od roku 2011 a za ten čas sme dokázali našimi projektami obslúžiť viac než 100 000 spokojných zákazníkov. Projekt Poschodovky.sk je elektronický obchod so zameraním na poschodové postele, postele s prístelkou a rozkladacie postele. Sústreďujeme sa na kvalitný nábytok za prijateľné ceny. Všetky poschodovky u nás sú poschodové postele z masívu, pokiaľ pri nich nie je uvedený iný materiál. Tovar máme neustále dopĺňaný a s hrdosťou možeme konštatovať, že máme najväčší výber poschodových postelí v Slovenskej republike. Aby vám tovar prišiel nepoškodený, snažíme sa všetok tovar rozvážať našou vlastnou dopravou. Prajeme Vám prijemné nakupovanie a pokiaľ by ste mali akýkoľvek problém alebo otázku, neváhajte a obráťte sa na nás cez e-mail alebo našu infolinku. Radi Vám pomôžeme. 

Našim záväzkom je neustále sa zlepšovať. Aby sme našich zákazníkov dokázali obslúžiť čo najlepšie a poskytnúť im oveľa širšiu škálu produktov, ako sú poschodové postele, e-shop poschodovky.sk sa postupne začlení do nášho nového internetového obchodu Wilsondo.sk. E-shop Wilsondo vznikol premenovaním príbuzného internetového obchodu rozpravkovaizba.sk. Na našom novom webe nájdete okrem detského nábytku aj nábytok do spálne, obývačky, predsiene a iné. 

Všetky naše postele v ponuke sú vyrobené výrobcami z EÚ a spĺňajú normy EÚ podľa daných kritérií. Na všetok tovar sa vzťahuje 24 mesačná záručná doba.

Kvôli vašej lepšej vyhľadateľnosti tovaru akým sú poschodové posteleposchodové postele s rozšíreným spodným lôžkomrozkladacie postelevyvýšené posteleposchodové postele s prístelkoumultifunkčné postele a ďalšie, sme sa zaradili do viacerých katalógov, vyhľadávačov a porovnávačov.

Na rozdiel od našej konkurencie sa nehanbíme za naše recenzie a NEMAŽEME ICH! Aj keď sa aj u nás nájde občas nespokojný zákazník, berieme to ako cennú spätnú väzbu a snažíme sa neustále zlepšovať naše služby.

 

Infolinka:02/222 007 01

Informácie o stave objednávky (len mailom): objednavky@wilsondo.sk


Prevádzkovateľ elektronického obchodu je spoločnosť:

 

Wilsondo s. r. o.

IČO: 47 429 151, DIČ: 2023887008, IČ DPH SK2023887008, firma je platcom DPH  

So sídlom: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná

 

Sklad tovaru pre osobný odber a korešpondenčná adresa: Zemianska dedina 75, 027 43 Nižná


Informácie o produktoch: info@wilsondo.sk

O vašu spokojnosť a spoľahlivé doručenie sa stará náš tím: