Borovicová poschodová posteľ

Borovicová poschodová posteľ patrí medzi najpredávanejšie poschodové postele. Tento ihličnatý strom známy svojim mäkkším a cenovo dostupným drevom rastie aj v našich končinách.

Borovicový masív prepožičiava poschodovej posteli množstvo svojich skvelých vlastností - masívne drevo borovice dodáva kvalitu a odolnosť, prirodzenú výraznú kresbu a na určité obdobie aj decentnú vôňu borovicového dreva. Poschodové postele z borovicového masívu z nášho e-shopu sú dostupné v prírodnom prevedení aj veselých farbách. Borovicové poschodové postele sú cenovo dostupné, stabilné a odolné. A čo motívy? Ako inak, aj poschodová posteľ z masívu borovice je v našom e-shope dostupná s rozprávkovým motívom. Rozprávkový motív na čele poschodové postele z borovice poteší všetky menšie deti. Pokiaľ hľadáte však niečo neutrálnejšie, v ponuke máme aj farebne neutrálne borovicové poschodové postele pre dospelých vhodné na chaty a do ubytovacích zariadení. Poschodová posteľ z borovice je v závislosti od modelu rozložiteľná aj na dva kusy postelí. Neváhajte a vyberte si u nás poschodovky z borovice za skvelé ceny!

 
187
495 1187495
Značky
 
 
farba
Rozmer lôžka
Vyhotovenie

Stránka 1 z 3 - 48 položiek celkom

Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 48 položiek celkom

Táto stránka používa k poskytovaniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tejto stránky s tým súhlasíte. Viac informácií