Biele poschodové postele

19 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Záleží vám na peknom dizajne a vkusne zariadenej domácnosti? Nerobte výnimku ani v detskej izbe! 
Štýlová biela farba pôsobí nielen moderne, ale umožňuje umiestniť biele detské poschodové postele ako do spoločnej chlapčenskej, tak aj do dievčenskej izby. Ako najväčší kus nábytku v detskej izbe presvetlí detská biela poschodová posteľ aj tmavšie kúty, či niekedy farbami až príliš hýriace detské izby plné hračiek a vzorov. Možno práve to je ten dôvod, prečo biela poschodová posteľ patrí medzi najobľúbenejší detský nábytok.

Biele poschodové postele sú v našom e-shope dostupné v rôznych dizajnových a materiálových obmenách. Poschodové postele biele je možné objednať si s hravým rozprávkovým motívom vhodným najmä pre menšie deti. Poschodová posteľ biela je však v našom e-shope v predaji aj v elegatnejšej verzii - a to ako klasická biela poschodová posteľ z masívu

Mali by ste záujem o biele poschodové postele pre dospelých? Naše poschodové postele sú vhodné aj na spánok pre dospelých.Stačí si zvoliť najväčší dostupný rozmer vybraného modelu.

Chcete sa poobhliadnuť aj po iných farbách? V našom e-shope máme nielen biele poschodové postele. Poschodové postele ponúkame aj vo farbách prírodného dreva, či v pestrých farebných odtieňoch.