NOVINKA! Nové poťahy matracov - Aloe Vera HEALTH, SilverCare a Premium Jersey 3D

Záleží vám na vysokej kvalite materiálov, ktoré ešte viac zlepšia funkčné vlastnosti vášho nového matraca? Máme pre vás skvelú novinku! Vybrané matrace z našej ponuky dostali nový vylepšený základný poťah Premium Jersey 3D (netýka sa to však špeciálnej edície detských matracov 4Kids). Využiť už môžete aj možnosť výberať si namiesto základného poťahu aj spomedzi ďalších 2 nových voliteľných poťahov.

Prečítajte si o nich viac (fotografie poťahov sú ilustračné, prešívanie a štruktúra látky na vašom matraci môže byť odlišná):

Premium Jersey 3D (základný poťah v cene matraca)

premium-jersey-3D

Antialergický základný poťah Premium Jersey 3D je prešívaný poťah ušitý z hypoalergénneho polyesteru najvyššej kvality. Poťah je príjemný na dotyk a robí matrac mäkký a hebký, pričom umožňuje aj výbornú cirkuláciu vzduchu v matraci. Výsledkom je každodenný pocit sviežosti, komfortu a odolnosť voči alergénom. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100 % polyesteru. Odoláva roztiahnutiu a nepriťahuje špinu. Poťah je odzipsovateľný a môžete ho prať v práčke pri teplote 30°C. Tento poťah je už automaticky dodávaný v cene vybraných matracov.

Aloe Vera HEALTH (voliteľný poťah)

aloevera-health

Voliteľný poťah Aloe Vera HEALTH je vyrobený zo špeciálneho prírodného vlákna napusteného extraktom z listov aloe vera, vďaka čomu je veľmi príjemný na dotyk a podporuje krvný obeh. Tento materiál vyvoláva na pokožke jemne chladivý upokojujúci pocit, je preto mimoriadne pre ľudí s jemnou a citlivou pokožkou. Poťah má antialergické a antibakteriálne vlastnosti. Chráni pred neželaným rozvojom roztočov, zvyšuje čistotu a životnosť vášho matraca. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 100 % polyesteru vylepšeného extraktom z listov aloe vera. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.

SilverCare (voliteľný poťah)

silvercare

Voliteľný poťah matraca SilverCare je prešívaný aktívnym striebrom s vynikajúcimi antibakteriálnymi vlastnosťami. Ióny striebra prirodzene zabíjajú roztoče, spóry húb a plesní, vďaka čomu dlhodobo udržiavajú váš matrac hygienicky svieži a bez zápachu. Strieborné prešívanie navyše matracu dodáva antistatické vlastnosti a atraktívny vzhľad. Materiál poťahu je zložený z husto tkaného 98 % polyesteru + 2% ióny striebra. Poťah je odzipsovateľný a prateľný v práčke na 40°C.